+90555 975 42 19

Kurumsal

Tarihçe

Şirketimiz temelleri 1980’li senelerde Ege bölgesinde tütün, kuru gıda ve Tekel ürünlerinin taşınmaları ve bunların yüklenmesi – indirilmesi hizmetleriyle atılmıştır.

Gelişen araç parkuru ve gelişen lojistik hizmetlerle 1995 senesinde Şirket olma yolunda ilk adımlar atılmış ve Ceran Nakliyat Tic. Ltd. Şti kurulmuştur.

Bu şirketin kurulmasındaki en büyük etken Tekel’in yaptığı toptan satış bayiliği ihalesidir. Daha sonrasında 2003 senesine kadar Tekel Özelleştirmesi yapılıncaya kadar şirketimiz Kemalpaşa, Bayındır ve Bağyurdu bölgesinde Tekelin Toptan Satışı gerçekleştirmiştir.

Özelleştirme yapıldıktan sonra şirketimiz ana faaliyet kolu olan Nakliye sektörüne geri dönerek gelişen Lojistik sektörüne Uluslararası Nakliye kısmı ile giriş yapmıştır.

2004 senesinde almış olduğumuz C2 belgemizle ilk seferlerimizi yaptıktan sonra kazandığımız tecrübelerle birlikte yatırım artırılmıştır.

2004 senesinden günümüze kadar; 110 treyler, 70 adet çekici ile Uluslararası Taşımacılık, Yurt içi Taşımacılık ve Kemalpaşa’da 2016 senesinde inşaatı biten 31.000 m2 üzerinde kurulu 4400m2 depolama imkânı ve 2017 itibariyle şuanda inşaatı süren 5800m2 depolama alanında katılmasıyla 10.200m2 bir depolama alanıyla müşterilerimize hizmet vermeye devam edecektir.

2016 Senesinde Kemalpaşa Lojistik Merkezine katılmasıyla Ceran Nakliyat Tic. Ltd. Şti. Sektörde çıtayı yükselterek günümüz koşullarına gelmiştir.

Ceran Lojistik Hakkında
Vizyonumuz

Ceran Nakliyat'ı Avrupa çapında bilinir ve Türkiye genelinde Lojistik sektöründe önemli bir tedarikçi olmasını sağlamaktadır.

Bunun da kalite ve hizmet sürekliği olduğunu bilen şirketimiz, bu konuda gelecek yıllarda çok daha ileriye adım atacağını umuyoruz ve istiyoruz.

Misyon

Ceran Nakliyat'ı Euro 5 ve Euro 6 araç parkuruyla çevreye duyarlı, çalışanlarıyla beraber bir ekip olmanın önemini bilen, ticarete bir değer katmayı ve ülke ekonomisine bir İhracat firması kadar Döviz girdisi sağlamakla yükümlü İzmir Bölgesinde köklü bir Lojistik Şirketi olmak yolunda kurulmuş bir şirkettir.

Kalite Politikamız

Ceran Nakliyat olarak kalite politikamız,

Müşteri memnuniyetini sürekli arttırmak,

Katılımcı bir yönetim anlayışıyla tüm çalışanların deneyim, emek, bilgi, duygu ve düşüncelerini değerlendirmek,

Çalışanların iletişimini, kaynaşmasını ve motivasyonunu sağlamak için sosyal etkinlikler uygulamak,

İş sağlığı ve güvenliği konusundaki faaliyetleri desteklemek,,

Her düzeyde eğitimin sürekliliğini sağlamak,

Sürekli ölçme ve değerlendirme ile ürün kalitesini arttırarak kalıcı güveni sağlamak,

Tüm uygulama faaliyetlerimizde sürekli iyileştirmeyi sağlamak

Kanuni şart ve mevzuata uyumlu olarak çalışmak,

Risk analizlerini gerçekleştirerek kaza risklerini minimuma indirmek

Uluslararası standartlardan faydalanarak sürekli gelişen bir kurum olmayı; taahhüt ederiz.